21denní vyživující e-mailová výzva 

 

CESTA K SOBĚ

 

         Vyživ svou sebeúctu, posilni sebepřijetí          

a rozzař svou sebelásku

Milá ženo, toužíš...

 • odložit podrážděnost, únavu, vyčerpání?
 • se cítit milovaná, přijímaná a respektovaná, úspěšná?
 • méně se kritizovat a bát a více si vážit sebe samé?
 • jasně a s láskou nastavovat a vyjadřovat svoje hranice?
 • zlepšit vztahy s okolím? S partnerem, rodiči, dětmi, kolegy...?
 • přestat se obviňovat za selhání, chyby, nedostatky...?
 • skončit už konečně s odmítáním některých svých částí?

Ty jsi jediná, kdo má MOC změnit svůj život, své vztahy, své postoje - a skrze sebe také svět kolem i vztahy s okolím.

Tuto výzvu považuji za obrovský poklad na mé cestě, stále z ní čerpám a velmi děkuji za každý společný den na této cestě. Velká vděčnost mnou prostupuje, když si procházím zápisky a vidím černé na bílém, jak jsem se den za dnem dostávala blíž a blíž k sobě, do hloubek, které čekaly až vejdu.
M.

Když porozumíš motivům svého jednání a smýšlení,

rozpoznáš své nevědomé reakce.

 

Můžeš tak snáze zastavit tlak stresu či automatické reakce 

a soustředit svoji energii na sebe a potřeby svého srdce, těla i duše.

 

A výsledek

Plnější a radostnější prožívání sebe, života, vztahů...

Můžeš přestat žít jako oběť okolností a stát se vládkyní svého života.

Narovnat se do své SÍLY v jemnosti a kráse, žít harmonické vztahy.

Chceš už konečně ZMĚNU ve svém životě? 

Už tolikrát jsi začínala zas a znovu... a vždy od začátku? 

Co to letos vzít od podlahy?

Zgruntu

Po výzvě si lépe dovoluji přijmout své emoce, neviním se za ně, cítím větší spojení sama se sebou. Vnímám více každý den v přítomnosti, neviním svoje tělo za to, jak vypadá... A také je tu nově velká LASKAVOST. K sobě i jiným.
L.
Více si uvědomuji svou radost a krásu, to jedinečné v sobě. Našla jsem více pokory a snadno přijímám rozhodnutí jiných. Jsem více ohleduplná k sobě, snáze vnímám, kdy na sebe začínám tlačit a už umím přestat. Tím mizí stres.
K.

Připravila jsem pro tebe vyživující a podporující e-mailovou CESTU na 21 dnů, která tě provede tvými tématy a pomůže ti vyživit sebe samu úctou, pozorností a láskou, aby letošní rok byl ve znamení hojnosti a následného úspěchu, harmonieradosti.

Představ si, že...

 • se hlouběji spojíš se svým srdcem a najdeš tak kotvu pro náročné chvíle.
 • posílíš své talenty a DARY namísto časté sebekritiky a pocitu nedostatku.
 • ukončíš stará trápení a křivdy v rodech a společenstvích, jejichž jsi součástí,
 • vyživíš sebe samu pozorností a láskou a tím zmizí únava, podráždění, vyčerpání.
 • zharmonizuješ a propojíš svou duši, mysl i tělo a začneš lépe vnímat svoji INTUICI.
 • začneš skutečně MILOVAT tu ženu, kterou vídáš denně v zrcadle.
Do výzvy jsem vstoupila v době, kdy jsem zažívala velkou osobní krizi - pocit selhání jako matka i jako žena. Nic jsem od toho nečekala, ale něco jsem udělat musela. Každé téma pro mě bylo těžké a prolila jsem mnoho slz. Výsledkem ale je, že jsem klidnější, smířená sama se sebou, přestala jsem se obviňovat z životních nezdarů, začala jsem si vážit sama sebe a každého nového dne. A změnil se i přístup těch, kvůli kterým jsem nejvíce trpěla. Cítím, že mne přijímají a možná se diví, co že se to stalo?
K.
Výzva byla naprostým klíčovým "momentem" v tomto roce...Vidím velké změny, které se uvnitř mě udály. Cítím se tak jinak...Více se přijímám ve své autenticitě, v tom že takhle jak jsem, jsem dobře a správně a v pořádku...Jsem více laskavá k sobě... nebičuju se za každý nezdar... vidím více - mnoho - mnoho vděčnosti ve všem... v denním životě, všude... má negativně nastavená mysl se přepnula... a to je velký dar...
M.

Využij tuto příležitost k nastartování proměny vztahu k sobě samé - a tím i k celému světu kolem tebe.

Poslechni si ukázku k 5. dni - zastaveníčko s tématem Zrcadlo

- a navnímej si, zda je výzva pro tebe.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Hřejivé, přesně zacílené a hluboce očistné vedené meditace, nápadité pracovní listy pro prozkoumání sebe samé a nahlédnutí do všech svých skrýší... Přeji všem ženám, aby si tento nádherný program dopřály, je jedinečný a krásný! A doslova proměňuje životy
P.
Jsem více laskavá k sobě, nevyčítám si tolik. Dokážu se večer ocenit a pohladit, usměju se na sebe do zrcadla. Nevyčítám si odpočinek a křik - vlastně už nemám ani potřebu křičet. 🙂
J.

Cílem jsi Ty. Tvoje jedinečnost, zářivost, láskyplnost, krása, něha, ženská síla jemnosti... a také pevnost v sobě.

Opři se o cit svého srdce a pozvi mysl ke spolupráci v úrovni srdce.

Tvá duše tě vede.

Milovaná Sóham, s každým pracovním listem, s každou novou meditací jako bych se dostávala hlouběji k sobě, ke svým kořenům, svým stínům, svým darům, k přijmutí sebe jako celku a - k zamilování se do sebe samé a do svého života. Máš obrovský dar slova, poselství, které předáváš, je zároveň moudré i laskavé a hluboce procítěné. Tvá slova jdou přímo ze srdce, jsou to slova Ženy adresované Ženě, která nejen chápe, ale také žije život Ženy, jehož součástí je i bolest, stín, temnota. Vedeš k poznání a probuzení jemně, něžně, současně však motivuješ k jisté důslednosti. Vše na sebe smysluplně den po dni navazuje, přesto se na nikoho netlačí.
Ria

    Co tě čeká? 

21 e-mailů přímo k tobě

Každé ráno připluje do tvé e-mailové schránky krátká nahrávka (zastaveníčko) a téma pro konkrétní den. Ty sama si zvolíš denní či noční dobu, délku a míru pozornosti podle svých potřeb a možností.

Vedené meditace se záměrem

Meditace s vizualizací k vnitřní práci ti pomohou projít tématem hladce, uvolnit emoční zátěž a otevřít se novému pohledu, postoji, vnímání. Nahrávky ti zůstanou trvale, napořád k dispozici a užitku.

Pracovní listy, náměty

Pracovní listy si můžeš vytisknout nebo psát přímo do digitální podoby. Náměty a výzvy se týkají konkrétních témat, s nimiž se my ženy setkáváme v praktickém denním životě. Sebehodnoty, sebeúcty...

Práce s úrovní těla, mysli a duše

Po týdnech se postupně zaměříme na tělo, mysl a duši. Na prožitky, přesvědčení i postoje, rozum i cit. Propojíme naše vnitřní části v harmonický celek.

Výzvy k akci

Abys nezůstala jen u poslouchání, budu tě v e-mailech vyzývat k AKCI - k ukotvení tématu do reálného života, a to ve formě drobných námětů k povzbuzení nové energie.

Krásná revize a nový začátek

Součástí výzvy jsou náměty k rituálům pro tebe. Ukotvíš jimi svou proměnu a projdeš pomyslnou branou nového začátku. Revize stávajícího vnitřního nastavení se transformuje v hluboké porozumění sobě i jiným.

Výzva se uskutečnila již 4x naživo, v přímé podpoře skupiny žen,

prošlo jí během 2 let přes 60 žen.

Každá z nich se proměnila, rozkvetla do krásy

a projevuje svou přirozenou moudrost.

Teď je tu možnost ponechat si všechny nahrávky i meditace trvale.

Kdykoli si můžeš prohloubit a ujasnit svůj vztah, vztahy... nebo jen pustit meditaci k vyladění vnitřní harmonie.

Vše budeš mít ve své e-mailové schránce... napořád. 

Většina z nás touží po ZMĚNĚ v životě. 

Zhubnout, sportovat, meditovat, více se hýčkat, laskavější k dětem, více peněz v práci...

Tvoříme visionboardy a nástěnky přání...

A někdy se touhy po změně rozplynou v DÝM a PRACH.

Proč?

Nemají pevný ZÁKLAD.

Tím základem je tvoje SRDCE, tvoje SEBELÁSKA a SEBEHODNOTA.

Vše v sobě, máš, jen... to ŽÍT.

Vyživ nejprve sebe a pak zahájíš praktické změny, které podpoříš svou energií HOJNOSTI a laskavosti v sobě. 

A co se bude dít? 

Juuj, uvidíš... 🙂 

Bože, to bylo tak krásné a tak silné Rozloučila jsem se se starými vzorci i slzami, dýchám do sebe nové. Miluji život, je mi tak krásně. Jsem dojatá, těším se na každý nádech. Jsem plná vděčnosti.
L.
Konec vnitřního kritika, vnitřní Klid a Mír. Témata, o kterých jsem si myslela, že mě nezasáhnou nebo že je mám vyřešené, mi nakonec hodně daly.
S.

Cena e-mailové výzvy Cesta k sobě:

21 dnů s tématy ze života ženy, 

21 tematických nahrávek,

pracovní listy,

9 meditací k tématům, 

jemné pobídky k akci,

náměty k rituálům

za 1.771,- Kč nebo 72,- EUR

 

Suma sumarum 84,- Kč na den pro sebe.

Hmm, parádní... 🙂 

A navíc - nahrávky ti zůstanou napořád. 

Celá tato naše společná cesta byla dokonale seskládaná z jednotlivých střípků našeho bytí, které toužilo po uzdravení a pochopení. Přestože to nebylo snadné a ponory do bolavých míst byly někdy náročné, díky tvému laskavému vedení a doslova léčivému hlasu v tvých meditacích jsme společně ušly velký kus cesty samy k sobě a podporovaly se při tom navzájem. Pochopila jsem spoustu věcí i minulých událostí, které mi dříve nedávaly smysl a nyní do sebe zapadají jako puzzle.
M.
Otevřela se nová síla ve mě, že i já mám v sobě bojovnici, a můžu svůj život přeměnit tak jak já chci, což znamená v lásce k sobě, k druhým. Snad poprvé jsem učinila rozhodnutí, že takhle už dál ne a svůj život chci změnit, podle toho jak já chci žít. Snad poprvé jsem pozorovala v situaci s rodiči, kdy probíhal model kritiky, nedůvěry a zesměšnění, že jsem situaci jen pozorovala a nenechala se vtáhnout 🙂 Jupí - vždycky jsem byla paralyzovaná a nevěděla co se děje, ale teď jsem věděla:)
H.
Jedním slovem úžasné! Spoustu uvědomění, aha momentu, najití sebe sama, odpovědí na spoustu otázek, pohlazení. neskutečná podpora za každých okolností. Moc děkuji a všem doporučuji.
L.
Důležité pro mě bylo téma Kořeny, maminka a potom také úspěchy a neúspěchy. Uviděla jsem, jak bolavé to bylo... a jakou pozici ve společnosti jsem měla. Teď se to vše jako zázračně mění... a také už nestavím lidi na piedestal, to je velká změna.
M.
Výzva mi pomohla posunout se dál. Pokračovat v nastavení přemýšlení o sobě a svých potřebách. Potřebu víc se prosadit a sílu do toho jít. Uklidnění, že můžu. Děkuji ze srdce. Za mě opět krásná cesta sebeláskou, sebepoznáním a zpracováním bolavých témat
L.
Zásadní téma - spojení s kořeny - tam se to hodně otevřelo a od té doby to bylo velmi silné. Pak týden s myslí, programy - uvědomila jsem si, jak špatně zacházím se svojí myslí, je silná a pokud přejímá otěže v mém životě, je to zlé. A já si v tom pak nevím rady.. otevřelo to ve mně novou kuráž, zvedlo mě to ze židle.
M.

Výzva je pro Tebe vhodná, pokud chceš...

 • naučit se každý den věnovat pozornost, lásku sobě.
 • rozvinout a prohloubit vnímání svého TĚLA a spojení s duší v srdci.
 • nabrat ODVAHU v prosazování svých potřeb a přání.
 • dovolit si postavit sebe a své touhy na čestné místo v rámci rodiny a společnosti.
 • propojit úroveň svého těla, mysli a duše v harmonický a spolupracující celek.
 • v úrovni mysli změnit zaběhnuté koleje některých starých omezujících přesvědčení a vzorců.
 • dosytit svoji potřebu lásky, přijetí, bezpečí, úcty... a stát se HOJNOSTÍ a INSPIRACÍ jiným.
 • nastavit se na úspěch a harmonii v sobě, začít tvořit svůj život ze své plnosti.
Jsem vděčná za všechny tyto dary, které mi byly odkryty, za podporu mých předků a zároveň s velkou pokorou vnímám, že jsem na začátku své nové životní cesty, kterou si můžu tvořit sama. Už mě nesvírají rodové vzorce, paralyzující strach ani očekávání druhých.
M.
Teď cítím obrovskou touhu změnit svůj dosavadní život. Mám obrovskou touhu jít jinak - co mi i ukazuje je nová radost, uvolněnost za tím vším. A také teď mnohem více mluvíme s mužem o naší cestě, o našich vizích, o tom jak to máme a co chceme.
O.

Propoj mysl, tělo a duši v jeden Celek...

Celá cesta je tvořena v napojení na Vyšší Já

a koncipována ve třech úrovních bytí - tělo, mysl, duše.

TĚLO

V úrovni těla projdeme vztahy - k sobě samé, k nejbližším lidem, k hmotě, Zemi. Zvědomíme si své KOŘENY a lidské rody, předky. Propustíme limity rodové minulosti a otevřeme cestu svobodného života.

MYSL

V úrovni mysli posvítíme na programy a vzorce převzaté z rodů a okolní společnosti, projdeme revizí úspěchů i zdánlivých neúspěchů a podíváme se na ně z jiného úhlu pohledu.

DUŠE

Třetí týden se nese v lehkosti naší věčné podstaty, DUŠE. Znovu objevíme svobodu a lehkost bytí, oživíme talenty a dary, s nimiž jsme se narodili a jež jsme často zapomněli v kolotoči života.

Kdo tě provede výzvou a meditacemi? 

Jmenuji se Stanislava po otci a provází mě vibrace Sóham, kterou jsem přijala během posvátného rituálu jako jméno duše.

Působím jako spirituální průvodkyně na cestě k vnitřní integritě a svobodě. Propojuji dlouholetá studia s praxí, provázím lidi, kteří touží žít ve svobodě, hojnosti a pravdě, aby se spojili s vlastním zdrojem bezpodmínečné lásky a vnitřní síly, aby přestali sloužit jiným a stali se autoritou sami sobě. 

A moje cesta SEBELÁSKY a SEBEÚCTY? Ta byla plná pádů, představ a nejistoty. Vyzkoušela jsem v životě tolik technik, postupů a cest jiných lidí, až se z nich všech vytříbila cesta moje. 

Naučila jsem se, že čím víc CHCI, tím víc na sebe tlačím. Ty nejlepší věci, vztahy... přicházejí, když jsme uvolněné a spokojené, vyživené. Jakmile cítím nedostatek v jakékoli oblasti, začínám změnu tím, že vyživím sebe. Láskou, úctou, pozorností. A vše se jakoby zázračně mění... 

Provázím ženy na ženských kruzích, seminářích a přechodových rituálech, při obřadech vděčnosti pro planetu Zemi.

Miluji lidi, pestrost života, miluji tanecsmích, miluji i hluboké ztišení se a ponor do prázdna, v němž je vše... Miluji plnost bytí v přítomnosti i vášnivé zaujetí při posvátném tvoření krásy...

Online výzva CESTA K SOBĚ je příležitostí rapidně proměnit vztah k sobě a k ostatním.

Drahá Sóham, tuto meditaci budu potřebovat pouštět si častěji, vidím na ní, kolik zranění z vlastních niternych neúspěchů mám a taky kolik úspěchů svých jsem si nikdy nepřiznala, neuvědomila....pracuji s bolestí z vlastního ublížení si sobě a postupně začínám odpouštět si všechno co jsem si za svůj zivot napáchala...
R.

Proč 21 dní?  

Během tří týdnů, které věnujeme jakémukoli záměru, se děje mnoho chemických procesů v těle, vznikají nové neuronové spoje a ,,zajíždějí se nové hluboké koleje" nových vztahů, postojů a NÁVYKŮ.

21 dní je doporučovaná doba k transformaciukotvení změny v sobě na mnoha úrovních, k vytvoření si NÁVYKU - v tomto případě si vytvoříš návyk věnovat pozornost - tedy lásku - sama sobě.

A tím rozkvétáš... a učíš se jasněji vnímat i nastavovat svoje hranice, vyjadřovat své potřeby a proměňuje se komunikace s okolím. 

Představ si sebe  - jaká asi budeš, když...

- po tuto transformační dobu věnuješ pozornost sobě?

- opečuješ konečně i sebe?

- se zaměříš na rozvíjení svých talentůdarů místo kritiky a potlačování?

- uctíš svoje tělo, své kořeny a dovolíš si zaslechnout hlas duše?

- si vytvoříš nový NÁVYK věnovat sama sobě denně špetku láskyplné pozornosti a úcty

Pojď se dosytit a věnuj 21 dní pozornost i sobě.

Zahájíš tím nejvíc smysluplným způsobem novou cestu

a nastavíš své nitro na hojnost, harmonii a úspěch.