Zpětná vazba od klientů a klientek.

Děkuji ze srdce. 

Děkuji ti z celého srdce. Byla to nádherná cesta plná dobrodružství. Vždy jsi vše u mě zvládla a provedla mě netušenými výšinami i hlubinami mé duše. A to až k bráně nového začátku. Vím, že práce s tebou byla ta nejdůležitější a nejlepší investice do sebe, která mě velmi posunula a naučila mě naslouchat si. Celý obřad byl naprosto luxusní a užila jsem si ho do posledního okamžiku. A fyzická přítomnost všech živlů při přechodu Bránou je nezapomenutelná.
Marcela
Děkuji, že umíš tak láskyplně a pevně držet pole bezpečí, přijetí, neposuzování. Děkuji za Tvoji odvahu jít i do témat, která nejsou lehká. Sezení pro mě bylo velmi silné... a ještě doznívá. Stále docvakávají souvislosti... Cítím se nová, svobodná, jiná.. jakoby cítím pevnější kontury sebe samé a už teď vidím, že změny se dějí.
Jane
Cítím hlubokou vděčnost pro to, co se na sezení odehrálo. I když pro to skoro ani nemám slov. Šlo se do hloubky, ale s jemností. Přes nelehké vzpomínky, které se mi otevřely, jsem se cítila v absolutním bezpečí. A co důležitější, i přijetí. Od té doby se mnohé v mém životě postupně mění. Větší důvěra v sebe i život. Nečekané zázraky přicházejí do mého života. Moc děkuji…
Jana
Mnohem lépe komunikuji s partnerkou, náš vztah je takový hezčí, příjemný... a cítím se konečně jistý v životě, opřený o sebe. Věřím, že zvládnu to, co chci, že to půjde uskutečnit. A cítím, že jsem konečně v souladu se sebou, cítím otevřené srdce a přitom nastavuji lehce druhým hranice. Občas už umím i dětem říct ne, vesmír mi i v náznacích dává najevo, že život je tu pro mě. P. 
Patrik
Bylo to poprvé co jsem se tak uvolnila a nechala se vést. Poté jsem se cítila lehčí, rovná jako kdybych měla vzlétnout. Dojíždělo mi to ještě několik dní. Sny,situace....Hodně mi to dalo a snažím se mít ráda sama sebe, najít v sobě to světlo. Jdu dál. Děkuji moc.
Věrka
To je... přesně to, co jsem tak dlouho hledala... na různých seminářích a tak... věděla jsem, že tak nějak to může být, když opravdu cítím sebe. Tělo i duši i mysl v Jednotě, tak harmonicky a pevně... Děkuju moc! Je to úplně jiný pocit v životě, úplně jinak teď chodím, mluvím, jednám s jinými... je to veliká krása! E. 
Eva
Sóham má otvorený dar napojiť sa a správne čítat v pocitoch, pohnutkách, v príbehoch, životoch... Viedla ma niekoľkými terapiami a každá bola original a originálne prinosna, uzdravujúca, ulavujúca, očistná... pomohla mi tam, kde som si pomôcť sama v danej dobe nevedela, kde som sa cyklila a mala šedý závoj. Sóham odporúčam, je cítiť, že čo robí, robí z poslania, srdečne a s napojenim.
Lubka Me.
Sóham čekala jsem, že to bude silné, ale toto bylo teda šlo do takové hloubky, že to byla nádhera, tak úžasnou práci děláš...Práce s tebou je pro mě klíčová, je tak mocná a léčivá. Cítím se jak po operaci, velmi citlivě, nově ale zároveň moc dobře. Taková jiskra nového, svěžího, vyživujícího a taky super pocit z prolomené hráze...
Monika
Vďaka polročnej spolupráci so Sóham sa vo mne začala otvárať a zhmotňovať silná vízia, dovtedy netušená a dobre ukrytá. Prepísali sa zažité bolesti naprieč rodmi i vekmi, rozpomenula som sa na dávne dary a učenia. A LÁSKA, k sebe i okoliu, znovu vstúpila do môjho života. Tento krát vo svojej plnej sile, čistote a kráse. Cítim obrovskú vďačnosť - k sebe, že som si to dovolila, a k Sóham, ktorá je nesmierne láskavou, podporujúcou a rešpektujúcou sprievodkyňou.
Ludmila
Na terapeutickou cestu se Sóham jsem se vydala už třikrát. Byl to pro mě hluboký a zajímavý zážitek. Díky její velké empatii, napojení na přítomný okamžik a vesmírné vědomí i pevnému bezpečnému vedení byl celý proces velmi uvolňující. V její přítomnosti se zkrátka cítím bezpečně a rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí zbavit nefunkčních programů, osvobodit se a žít v souladu sám se sebou i s ostatními lidmi. Jsem moc ráda, že Tě znám a že jsi v mém životě.
Ivanamatka Sofie, podnikatelka, milovnice tance a zdravého životního stylu
S velkou radostí šířím dál nabídku této překrásné ženy, která nese hlubokou moudrost v kombinaci s velikou pokorou a láskou k životu a ke každé lidské bytosti. Dokáže nabídnout léčivý a velmi bezpečný prostor, hluboké porozumění a přijetí. Už jen její naslouchání je léčivé, ale nabízí ještě mnohem, mnohem víc.
Claralife coaching a systemické konstelace
Milá Sóham, děkuji Bohu, že jsem Tě mohla poznat, Tvé vedení je nadmíru krásné, měkké, laskavé a láskyplné, přesně takové jaké je v mém životě třeba. Prošla jsem mnoho podobných setkání dříve, to dnešní mne pohladilo ze všech nejvíce. Ze srdce Ti děkuji 🌹 Cítím se, drahá Sóham, jinak, nově, s něčím novým v sobě. S pochopením hlubokým a cítím to léčení, které proběhlo...jsem citlivý člověk a mám to tak, s Tebou to bylo moc krásné, Tvé vedení...
Pavlapodnikatelka
Absolvoval som viac regresných terapií, môžem porovnať kvality s nadhľadom. Pre mňa je dôležitá energia a esencia s akou terapeut pracuje. Práve u Sóham, som cítil obrovskú láskavosť , jemnosť, ráznosť a presnosť, práve ktorú som pri pri prevádzaní mojím regresným zážitkom potreboval. Systém pokladania presných a jasných otázok bol pre mňa rozhodujúci pri uvoľnení sa do procesu terapie. To čo som zažil v terapii so Sóham sa už ťažko opisuje slovami, lebo rácio na to slová nepozná, no predsa sa to dá opísať ako hlboké liečenie duše a prepis primárnych zranení naprieč časom a priestorom. Práve vďaka neopisateľnej láske a esencii, ktorú Sóham v sebe nosí, boli pre mňa bolestné momenty a prepisy zvládňuteľné. Rozhodne odporúčam všetkými desiatimi každému, kto sa nevie posunúť v živote ďalej, vníma opakujúce sa vzorce a sám si s nimi nevie poradiť. Je to nádherne liečenie a pochopenie seba samého a som veľmi rád, že práve Sóham, ma mohla týmto liečením a bližším pochopením samého seba sprevádzať.
Richard Šramkamasáže
Sóham som spoznala v čase hlbokej vnútornej krízy. Jej absolútne prijatie, nesúdenie, pokora a hlboká múdrosť vo mne úplne odzbrojili kontrolu, ktorá mi bránila naplno sa odovzdať terapeutickému procesu. Sóham ma previedla mojimi nevedomými spomienkami s takou obratnosťou, že som ani raz v sebe nespochybnila príbeh, ktorým som v terapii prechádzala (čo sa mi predtým stávalo bežne). Jej hlas ma podporoval a viedol k stále hlbšiemu kontaktu so sebou, v bezpečí a láske. Spätne vidím celý príbeh ako dokonalú skladačku, na konci ktorej som sa uvidela JA a konečne som uchopila zámer mojej duše, s ktorým som prišla na Zem. Akoby cez Sóham pracoval celý vesmír, aby mi ukázal, kto som a aká je moja sila.
Bibiana
Sóham je pre mňa svetlo, drahocenná sprievodkyňa a priateľka na ceste k poznaniu samej seba. Poznám množstvo výborných terapeutov, ale v čase hlbokej vnútornej krízy ma srdce nepúšťalo k žiadnemu z nich pre pomoc. Zásadné životné otázky si intenzívne pýtali odpovede a samej sa mi ich nedarilo nájsť. Po stavoch zúfalstva a blúdenia v kruhu som ich konečne odovzdala vesmíru, Bohu a požiadala o usmernenie. Krátko nato som spoznala Sóham, v ktorej som ihneď rozpoznalala dušu, ktorou sa môžem nechať bezvýhradne sprevádzať. Jej absolútne prijatie, nesúdenie, pokora a hlboká múdrosť vo mne úplne odzbrojili kontrolu, ktorá mi dovtedy bránila naplno sa odovzdať terapeutickému procesu. Sóham ma previedla mojimi nevedomými spomienkami s takou obratnosťou, že som ani raz v sebe nespochybnila príbeh, ktorým som v terapii prechádzala (čo sa mi predtým stávalo bežne). Jej hlas ma podporoval a viedol k stále hlbšiemu kontaktu so sebou, v bezpečí a láske. Spätne vidím celý príbeh ako dokonalú skladačku, na konci ktorej som sa uvidela JA a konečne som uchopila zámer mojej duše, s ktorým som prišla na Zem. Akoby cez Sóham pracoval celý vesmír, aby mi ukázal, kto som a aká je moja sila. Nádhera. Dôveru a úctu, ktorú pociťujem k Sóham, želám zažiť každej hľadajúcej bytosti.
Bibiana
Milovaná Sóham, pamatuji si den, kdy vstoupilas mi do života. Už tehdy jsem cítila, že naše setkání je požehnané shůry. Nacházela jsem se už delší čas ve stavu beznaděje a hledání sebe sama. Můj partnerský vztah se mi rozkládal na kousky a já byla rozervaná na kousky taky. Tehdy jsem zacítila, že požádat o pomoc v takovém stavu není slabost, ba naopak. A já si o pomoc požádala Tebe. S Tebou mi do života vstoupilo Světlo, světlo s paprsky klidu, víry a důvěry v to, že vše, co se mi teď děje, je v pořádku a děje se proto, že potřebuji postoupit ve svém životě dál k pochopení. Provedla jsi mě citlivě a jasně procesy, které jsem potřebovala prožít a poznat tak samu sebe z pohledu doposud nepoznaného. Tak krásně, s milující náručí jsi mě objímala při každém setkání se s Tebou při konzultacích! A mé srdce se postupně plnilo pocitem blaha, jemnosti a mnohem větší lásky než kdy předtím. Děkuji Ti, milovaná, svou cestu Svobody a Lásky jsem nastoupila a Ty jsi její důležitou součástí.
Pavla